Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Služba Správ

Moovin Board

Služba Správ Moovin Board je inovatívny nástroj na správu videa pre viacerých používateľov založený na QR kóde, ktorý je kombináciou fyzickej vývesky a video správy. Umožňuje viacerým používateľom spoločne vytvárať individuálne videozáznamy s pozdravom s aplikáciou Moovin a prepojiť ich s QR kódom vytlačeným na nástenke ako jediné video, ktoré kombinuje všetky dobré želania. Príjemca jednoducho potrebuje naskenovať QR kód, aby si mohol správu pozrieť. Moovin je nová služba zabalujúca správy, ktorá pomáha dodávať pocity a emócie, ktoré je ťažké vyjadriť iba slovami.

Názov projektu : Moovin Board, Meno dizajnérov : Uxent Inc., Meno klienta : Moovin.

Moovin Board Služba Správ

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.