Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stropné Svietidlo

Mobius

Stropné Svietidlo M-lampa v tvare Mobiusovej kapely sa zdá byť abstraktným telom lietajúcim nad hlavou. Ručné žiarovky a jednotlivé formy sa od seba trochu líšia. Lampa sa skladá z niekoľkých vrstiev ohýbanej preglejky, potom sa vyleští a pokryje dýhou a lakom z vlašských orechov. Dizajnér sa snažil nájsť rovnováhu medzi jednoduchými formami a emocionálnym dizajnom. Inteligentný tvar pásky Mobius, ktorá z rôznych uhlov pohľadu vždy vyzerá inak. Tenký pás svetla zdôrazňuje túto abstraktnú čiaru a dotvára obraz.

Názov projektu : Mobius, Meno dizajnérov : Anastassiya Koktysheva, Meno klienta : Filo by Anastassiya Leonova.

Mobius Stropné Svietidlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.