Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesná Lampa

Space

Závesná Lampa Dizajnér tohto prívesku bol inšpirovaný eliptickými a parabolickými dráhami asteroidov. Unikátny tvar žiarovky je definovaný eloxovanými hliníkovými stĺpmi, ktoré sú presne usporiadané do 3D tlačeného krúžku a vytvárajú perfektnú rovnováhu. Biele sklo v strede harmonizuje s tyčami a dodáva svojmu sofistikovanému vzhľadu. Niektorí hovoria, že lampa pripomína anjela, iní si myslia, že vyzerá ako pôvabný vták.

Názov projektu : Space, Meno dizajnérov : Daniel Mato, Meno klienta : Loomiosa Ltd..

Space Závesná Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.