Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Robot Pomoci

Spoutnic

Robot Pomoci Spoutnic je podporný robot navrhnutý tak, aby vychovával sliepky tak, aby ležali vo svojich hniezdnych boxoch. Sliepky vstávajú pri svojom priblížení a vracajú sa do hniezda. Bežne musí chovateľ obísť všetky svoje budovy každú hodinu alebo dokonca pol hodiny na vrchole znášky, aby zabránil nosniciam položiť ich vajcia na zem. Malý autonómny spoutnický robot ľahko prechádza pod prívodné reťazce a môže sa pohybovať vo všetkých budovách. Jeho batéria vydrží deň a dobije sa za jednu noc. Oslobodzuje chovateľov od zdĺhavej a dlhej úlohy, čo umožňuje lepší výnos a obmedzuje počet vyradených vajec.

Názov projektu : Spoutnic, Meno dizajnérov : Frédéric Clermont, Meno klienta : Tibot Technologies.

Spoutnic Robot Pomoci

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.