Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kulma

Nano Airy

Kulma Nano vzdušná kulma využíva inovatívnu technológiu negatívnych iónov. Udržuje hladkú textúru, mäkký lesklý zvlnenie po dlhú dobu. Curlingová rúrka prešla nanokeramickou vrstvou, cíti sa veľmi hladko. Jemne a rýchlo krúti vlasy teplým vzduchom negatívnych iónov. V porovnaní s kulmou bez vzduchu môžete docieliť jemnejšiu kvalitu vlasov. Základnou farbou produktu je jemná, teplá a čistá matná biela a prízvuková farba je ružové zlato.

Názov projektu : Nano Airy, Meno dizajnérov : Takako Yoshikawa, Meno klienta : Takako Yoshikawa,Kasetu Souzou Inc..

Nano Airy Kulma

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.