Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Tradičné Šaty

Iranian Sarv

Tradičné Šaty Iránsky Sarv je tradičný odev ako nočné šaty. Chce byť symbolom Iránu, ako je jeho názov. Inšpirovaný iránskymi maltami a Sarv (Sarv je názov stromu v Iráne) .Iranská šľachta si vybrala zamatovú látku a Termeh ako luxusnú a oblečenú v šperkoch a Serme-Douzi, aby sa obliekli v dobe Safaviyeh. V súčasnej dobe má Termeh v iránskych domoch dekoratívnu úlohu. Účelom dizajnéra je robiť zmeny zachovaním originality, modernizovať a priniesť ich ako oblečenie. Termeh šaty s iránskou výšivkou a Sermeh-Dozi (druh ručne vyrábanej textílie) ako iné tkanina, môže byť použitá.

Názov projektu : Iranian Sarv, Meno dizajnérov : Gol Sarv, Meno klienta : .

Iranian Sarv Tradičné Šaty

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.