Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromný Dom

The Cube

Súkromný Dom Hlavnými výzvami, ktorým projektant čelil, bolo vytvoriť kvalitný životný zážitok a nanovo definovať imidž obytnej budovy v Kuvajte pri zachovaní klimatických požiadaviek a potrieb súkromia diktovaných arabskou kultúrou. Kockový dom je štvorpodlažná betónová / oceľová stavba založená na sčítaní a odčítaní v kocke, ktorá vytvára dynamický zážitok medzi vnútornými a vonkajšími priestormi, aby ste si mohli užívať prirodzené svetlo a výhľad na krajinu po celý rok.

Názov projektu : The Cube, Meno dizajnérov : Ahmed Habib, Meno klienta : Lines.

The Cube Súkromný Dom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.