Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sochárstvo

Superegg

Sochárstvo Superegg predstavuje rýchle množenie kávových kapsúl na jedno použitie, ktoré symbolizujú pohodlie človeka a jeho vplyv na životné prostredie. Textúrovaný geometrický supereggský tvar, ktorý je zdokumentovaný matematikom Gabrielom Lameom, je zdvihnutý nad zemou, je posiaty náhodne vyradenými kávovými kapsulami usporiadanými do dokonalých čiar. Viscerálny zážitok zapája diváka zo všetkých uhlov a vzdialeností. Na základe výzvy k akcii na sociálnych médiách a miestnej komunite sa zhromaždilo viac ako 3 000 kapsúl. Superegg umožňuje divákovi nahliadnuť do odpadu a povzbudiť nové recyklačné návyky.

Názov projektu : Superegg, Meno dizajnérov : Jaco Roeloffs, Meno klienta : Jaco Roeloffs.

Superegg Sochárstvo

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.