Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong je rad okolitých lámp, ktoré obsahujú orientálnu filozofiu. Orientálna estetika venuje veľkú pozornosť vzťahu medzi virtuálnym a skutočným, plným a prázdnym. Skrytie LED diódy jemne do kovovej tyče nielen zaisťuje prázdnosť a čistotu tienidla, ale tiež odlišuje Kong od ostatných žiaroviek. Návrhári našli viac ako 30-krát experimenty uskutočniteľné remeslo, aby dokonale prezentovali svetlo a rôznu textúru, čo umožňuje úžasný svetelný zážitok. Základňa podporuje bezdrôtové nabíjanie a má port USB. Dá sa zapnúť alebo vypnúť iba mávaním rúk.

Názov projektu : Little Kong, Meno dizajnérov : Guogang Peng, Meno klienta : RUI Design & Above Lights .

Little Kong Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.