Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Hotela

Stories Container

Dizajn Interiéru Hotela Kontajner prepraví náklad na miesto. Hotel poskytuje cestujúcim oddychové miesta. Prechodné miesto odpočinku je to, čo majú spoločné. Preto použite pojem „kontajner“ ako koncept hotela. Hotel nie je len miestom odpočinku, ale aj priestorom s osobnosťou. Každá izba má svoj vlastný výraz a osobnosť. Preto vytvorte osem rôznych apartmánov podľa nasledovných pokynov: Doprajte si, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey a Ballerina. Stabilný dom je nielen miesto odpočinku, ale aj zásobovacia stanica pre vášho ducha.

Kancelársky Interiérový Dizajn

Yuli Design Studio

Kancelársky Interiérový Dizajn Na uliciach je vždy príliš veľa chaotických tabúľ vo zvislom, vodorovnom a priečnom smere, ktoré blokujú skutočnú architektonickú tvár. To naliehavo žiada, aby sa zvážilo, ako predefinovať vývesky, aby sa zlepšili a vylepšili účinky, ktoré tieto dekoratívne výrobky v prírode prinášajú. Bodom návrhu interiéru je rozloženie predchádzajúceho usporiadania. Zavádza sa prirodzené osvetlenie. Podkrovie je postavené z vyvýšeného priestoru. Kde boli schody zmenené. Zmena miesta, kde boli schody, znižuje čas vertikálnych pohybov. Toto vytvára novú možnosť zo starých limitov.

Kaderníctvo

Taipei Eros

Kaderníctvo Kadernícke salóny sú založené na geometrii čiernej, bielej a šedej farby. Gestá strihania vlasov sa premietajú do hromadenia sochárskych celkov. Trojuholníkový motív formuje funkčné kocky a roviny od stropu po podlahy prostredníctvom akcií hromadenia, rezania a šitia. Svetelné tyče zabudované do deliacich čiar prispievajú k početným svetelným pásom a slúžia ako doplnkové osvetlenie pri riešení stavu zníženého stropu. Rozprestierajú sa a meandrujú s odrazom veľkého zrkadla a voľne sa prelínajú medzi rovinami a trojrozmernosťou.

Súkromná Záhrada

Ryad

Súkromná Záhrada Výzva spočívala v modernizácii starého vidieckeho domu a premení ho v ríšu pokoja a pokoja, komplexne pracuje na architektonických aj krajinných oblastiach. Fasáda bola obnovená, na chodníkoch sa vykonali stavebné práce a postavili sa plavecké bazény a oporné múry, čím sa vytvorili nové kováčske huty pre klenby, steny a ploty. Záhradníctvo, zavlažovanie a priehrada, ako aj blesky, nábytok a doplnky boli tiež komplexne deltované.

Kaviareň A Reštaurácia

Roble

Kaviareň A Reštaurácia Myšlienka jeho dizajnu bola prevzatá z amerického steaku a udiarní a ako výsledok výskumného tímu prvej fázy sa výskumný tím rozhodol použiť drevo a kožu v tmavých farbách, ako je čierna a zelená, spolu so zlatom a ružou. zlato sa získalo teplým a ľahkým luxusným svetlom. Charakteristickým rysom dizajnu je 6 veľkých závesných lustrov, ktoré pozostávajú z 1200 ručne vyrábanej eloxovanej ocele. Rovnako ako barový pult s dĺžkou 9 metrov, ktorý je krytý dáždnikom s rozmermi 275 centimetrov, ktorý pozostáva z krásnych a rôznych fliaš, bez barového pultu zakrýva tento barový pult.

Architektonický Výskum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výskum A Vývoj Architektonickým projektom Technologického centra je usmernenie integrácie architektonického súboru do okolitej krajiny, tichého a príjemného priestoru. Táto definícia Idea robí zo súboru humanizovaný orientačný bod, určený na nevyhnutné intelektuálne ponorenie výskumníkov, ktorí v ňom budú konať, vyjadrený v jeho plastickom a konštruktívnom úmysle. Nápadný a integrovaný dizajn striech v konkávnej a konvexnej podobe sa takmer dotýka zvýraznených horizontálnych línií, ktoré tak definujú hlavné charakteristiky architektonického komplexu.