Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstavný Priestor

Ideaing

Výstavný Priestor Jedná sa o podnikovú výstavnú halu v roku 2013 v Guangzhou Design Week, ktorú navrhla spoločnosť C&C Design Co., Ltd. Dizajn elegantne disponuje priestorom menším ako 91 metrov štvorcových, ktorý je zobrazený dotykovým displejom a vnútorným projektorom. QR kód zobrazený na svetelnej skrinke je webovými odkazmi podniku. Medzitým dizajnéri dúfajú, že vzhľad celej budovy môže ľuďom dodať pocit plnosti vitality, a preto demonštruje kreativitu, ktorú má dizajnérska spoločnosť, to znamená „duch nezávislosti a myšlienku slobody“, ktorú obhajujú. ,

Kancelárske Priestory

C&C Design Creative Headquarters

Kancelárske Priestory Kreatívne sídlo spoločnosti C&C Design sa nachádza v postindustriálnej dielni. Jeho budova bola v 60. rokoch 20. storočia transformovaná z tehlovej továrne. Vzhľadom na ochranu súčasnej situácie a historickú pamäť budovy sa tím dizajnérov snažil, aby sa zabránilo poškodeniu pôvodnej budovy v interiérovej výzdobe. V interiéri sa používa veľa jedle a bambusu. Otváranie a zatváranie a prepínanie priestorov sú šikovne koncipované. Dizajn osvetlenia pre rôzne regióny odráža rôzne vizuálne atmosféry.

Dopravný Uzol

Viforion

Dopravný Uzol Projekt je dopravným HUBom, ktorý spája okolité mestské sídla so srdcom dynamického života ľahkým a efektívnym spôsobom, ktorý vznikne zlúčením rôznych dopravných systémov, ako sú železničná stanica, stanica metra, nočná paluba a autobusová stanica, s ďalšími službami na konverziu miesto, ktoré bude katalyzátorom budúceho vývoja.

Vínny Dom

Crombe 3.0

Vínny Dom Cieľom koncepcie vinotéky Crombé bolo prinútiť zákazníkov, aby zažili úplne nový spôsob nakupovania. Základnou myšlienkou bolo začať od vzhľadu a pocitu skladu, do ktorého sme následne pridali svetlo a jemnosť. Aj keď sú vína prezentované v pôvodnom obale, čisté línie kovových rámov stále zabezpečujú povedomie a perspektívu. Každá fľaša visí v ráme v rovnakom sklone, v akom by im slúžil someliér. V 12 m stojane sú umiestnené šampanské a skrinky. Na jednu skrinku môžu zákazníci bezpečne uložiť až 30 fliaš.

Mall

Fluxion

Mall Inšpiráciou tohto programu sú mravce, ktoré majú jedinečnú štruktúru. Aj keď vnútorná štruktúra mravcov je veľmi zložitá, dokáže vybudovať obrovské a usporiadané kráľovstvo. Toto ilustruje jeho architektonickú štruktúru ako veľmi racionálnu. Medzitým sa vo vnútri pôvabných oblúkov mravcov vyvýšia impozantný palác, ktorý sa zdá byť mimoriadne vynikajúci. Návrhár preto používa mravčiu múdrosť ako referenciu na vybudovanie umeleckého a dobre skonštruovaného priestoru, ako aj na mravce.

Výstavný Stánok

Onn Exhibition

Výstavný Stánok Onn je tradične kombinovaná tradícia miešania produktov s modernými návrhmi prostredníctvom majstrov kultúrnych hodnôt. Materiály, farby a výrobky spoločnosti Onn sú inšpirované prírodou, ktorá osvieti tradičné postavy s chuťou lesku. Výstavný stánok bol skonštruovaný tak, aby replikoval prírodnú scénu s použitím materiálov, ktoré sa dopĺňajú spolu s výrobkami, aby sa stal samotným harmonizovaným umeleckým dielom.