Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelária

HB Reavis London

Kancelária Ústredie HB Reavis UK, navrhnuté podľa stavebného štandardu WELL IWBI, je zamerané na podporu projektovej práce, ktorá podporuje rozpad silá rezortov a zjednodušuje a sprístupňuje prácu v rôznych tímoch. V súlade so stavebným štandardom WELL je návrh pracoviska zameraný aj na riešenie zdravotných problémov spojených s modernými kanceláriami, ako je napríklad nedostatočná mobilita, zlé osvetlenie, zlá kvalita vzduchu, obmedzené možnosti výberu potravín a stres.

Rekreačný Dom

Chapel on the Hill

Rekreačný Dom Po viac ako 40 rokoch opovrhnutia sa zchátralá metodistická kaplnka na severe Anglicka zmenila na prázdninový dom s vlastným stravovaním pre 7 osôb. Architekti si zachovali pôvodné vlastnosti - vysoké gotické okná a hlavnú sborovú sálu - premieňajúc kaplnku na harmonický a pohodlný priestor zaplavený denným svetlom. Táto budova z 19. storočia sa nachádza na vidieckom anglickom vidieku a ponúka panoramatický výhľad na kopce a krásnu krajinu.

Kancelária

Blossom

Kancelária Aj keď ide o kancelársky priestor, používa výraznú kombináciu rôznych materiálov a štruktúra zelenej výsadby dáva zmysel pre perspektívu počas dňa. Dizajnér poskytuje iba priestor a vitalita priestoru stále závisí od majiteľa, využíva silu prírody a jedinečný štýl dizajnéra! Kancelária už nie je samostatnou funkciou, dizajn je diverzifikovanejší a bude sa používať vo veľkom a otvorenom priestore na vytváranie rôznych možností medzi ľuďmi a prostredím.

Kancelária

Dunyue

Kancelária Počas procesu konverzácie návrhári nechávajú dizajn nielen priestorové rozdelenie interiéru, ale aj spojenie mesta / priestoru / ľudí, aby prostredie a priestor s nízkymi kľúčmi neboli v meste v konflikte, deň je skrytá fasáda na ulici, v noci. Potom sa z neho stane sklenená lampa v meste.

Jedáleň

Elizabeth's Tree House

Jedáleň Ako ukážka úlohy architektúry v liečebnom procese je Elizabeth's Tree House nový jedálenský pavilón pre terapeutický tábor v Kildare. Priestor slúži deťom zotavujúcim sa zo závažných chorôb a vytvára oázu dreva uprostred dubového lesa. Dynamický, ale funkčný systém z drevených diagridov obsahuje výraznú strechu, rozsiahle zasklenie a farebný plášť smrekovca, ktorý vytvára vnútorný jedálenský priestor, ktorý vytvára dialóg s okolitým jazerom a lesom. Hlboké spojenie s prírodou na všetkých úrovniach zvyšuje pohodlie používateľa, relaxáciu, liečenie a očarenie.

Viacúčelový Priestor

La Moitie

Viacúčelový Priestor Názov projektu La Moitie pochádza z francúzskeho prekladu z polovice a dizajn ho vhodne odráža rovnováhou, ktorá bola dosiahnutá medzi protichodnými prvkami: štvorcom a kruhom, svetlom a tmou. Vzhľadom na obmedzený priestor sa tím snažil nadviazať spojenie aj rozdelenie medzi dvoma samostatnými maloobchodnými oblasťami pomocou dvoch protichodných farieb. Hranica medzi ružovým a čiernym priestorom je síce jasná, ale aj z rôznych perspektív rozmazaná. V strede obchodu je umiestnené točité schodisko, napoly ružové a napoly čierne.