Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Oficiálny Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiálny Obchod, Maloobchod Koncepcia dizajnu obchodu je založená na zážitku zo Santiaga Bernabeu, zameraného na zážitok z nakupovania a vytváranie dojmu. Je to koncept, ktorý zároveň vyznamenáva, chváli a zvečňuje klub a uvádza, že úspechy boli výsledkom talentu, úsilia, boja, obetavosti a odhodlania. Súčasťou projektu je koncepčný dizajn a komerčná implementácia, branding, balenie, grafické linky a dizajn priemyselného nábytku.

Bytový Dom

Tempo House

Bytový Dom Tento projekt predstavuje kompletnú rekonštrukciu domu v koloniálnom štýle v jednej z najkrajších štvrtí v Rio de Janeiro. Hlavným cieľom na mimoriadnom mieste plnom exotických stromov a rastlín (pôvodný krajinný plán slávneho krajinného architekta Burle Marxa) bolo otvoriť vonkajšiu záhradu s vnútornými priestormi otvorením veľkých okien a dverí. Výzdoba má významné talianske a brazílske značky a jej koncepciou je mať plátno, aby si zákazník (umelecký zberateľ) mohol zobraziť svoje obľúbené kúsky.

Dizajnové Štúdio S Galériou

PARADOX HOUSE

Dizajnové Štúdio S Galériou Štúdio Paradox House, ktoré je medzistupňou skladov, ktoré sa stalo elegantným multimediálnym dizajnovým štúdiom, nájde perfektnú rovnováhu medzi funkčnosťou a štýlom a zároveň odráža jedinečný vkus a spôsob života svojho majiteľa. Vytvorilo nápadné multimediálne dizajnérske štúdio s čistými, uhlovými čiarami, ktoré na medziposchodí predstavuje výraznú žlto-farebnú sklenenú škatuľu. Geometrické tvary a línie sú moderné a úžasné, ale vkusne robia, aby zabezpečili jedinečný pracovný priestor.

Vzdelávacie Centrum

STARLIT

Vzdelávacie Centrum Vzdelávacie centrum Starlit je navrhnuté tak, aby poskytovalo výkonnostný tréning v relaxačnom vzdelávacom prostredí pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Deti v Hongkongu študujú pod vysokým tlakom. Aby sme posilnili formu a priestor rozložením a prispôsobili sa rôznym programom, aplikujeme plánovanie miest v Ríme. Kruhové prvky sú spoločné pozdĺž sálavých ramien v rámci usporiadania osí, aby reťazili triedu a ateliéry medzi dvoma odlišnými krídlami. Toto vzdelávacie centrum je navrhnuté tak, aby vytváralo príjemnú vzdelávaciu atmosféru s maximálnym priestorom.

Kancelársky Dizajn

Brockman

Kancelársky Dizajn Ako investičná spoločnosť so sídlom v ťažobnom priemysle sú efektívnosť a produktivita kľúčovými aspektmi obchodnej rutiny. Dizajn bol pôvodne inšpirovaný prírodou. Ďalšou inšpiráciou zrejmou v návrhu je dôraz na geometriu. Tieto kľúčové prvky boli v popredí návrhov, a preto sa vizuálne prekladali pomocou geometrického a psychologického chápania formy a priestoru. V snahe udržať si prestíž a povesť svetovej komerčnej budovy sa vďaka skla a oceli vytvára jedinečná firemná aréna.

Barbeque Restaurant

Grill

Barbeque Restaurant Predmetom projektu je prestavba existujúcej opravovne motocyklov s rozlohou 72 metrov štvorcových na novú reštauráciu na grilovanie. Rozsah práce zahŕňa kompletný redizajn vonkajšieho aj vnútorného priestoru. Exteriér bol inšpirovaný barbeque mriežkovou spojkou s jednoduchou čiernou a bielou farebnou schémou dreveného uhlia. Jednou z výziev tohto projektu je prispôsobiť agresívne programové požiadavky (40 miest v jedálni) na takom malom priestore. Okrem toho musíme pracovať s neobvyklým malým rozpočtom (40 000 USD), ktorý zahŕňa všetky nové jednotky HVAC a novú komerčnú kuchyňu.