Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn Univerzity

TED University

Interiérový Dizajn Univerzity Priestory univerzity TED navrhnuté s moderným konceptom odrážajú progresívne a súčasné smerovanie inštitúcie TED. Moderné a suroviny sú kombinované s technologickou infraštruktúrou a osvetlením. V tomto bode sú stanovené vesmírne konvencie, ktoré sa doteraz nezažili. Vytvárajú sa nové druhy vízií pre univerzitné priestory.

Dizajn Interiéru Kancelárskych Priestorov

Infibond

Dizajn Interiéru Kancelárskych Priestorov Shirli Zamir Design Studio navrhol novú kanceláriu spoločnosti Infibond v Tel Avive. Na základe prieskumu týkajúceho sa produktu spoločnosti sa vytvorila pracovná plocha, ktorá kladie otázky týkajúce sa tenkých hraníc, ktoré sa líšia realitou od fantázie, ľudského mozgu a technológie a zisťovania, ako sa všetky tieto prepojenia spájajú. Štúdio hľadalo správne dávky použitia objemu, čiary a dutiny, ktoré bude definovať priestor. Kancelársky plán pozostáva z manažérskych miestností, konferenčných miestností, neformálnych salónov, kaviarní a otvorených stánkov, uzavretých telefónnych stánkov a pracovných otvorených priestorov.

Architektúra Dizajnu Penziónu

Barn by a River

Architektúra Dizajnu Penziónu Projekt „Stodola pri rieke“ čelí výzve vytvorenia obývaného priestoru, založenej na ekologickom zapojení a navrhuje konkrétne miestne riešenie problému interpretretizácie architektúry a krajiny. Tradičný archetyp domu je privedený k asketizmu jeho foriem. Cedarový šindeľ strechy a zelené steny bridlice skrývajú budovu v tráve a kríkoch umelej krajiny. Za sklenenou stenou sa objaví skalnatá rieka.

Voňavkárstvo

Sense of Forest

Voňavkárstvo Inšpiráciou pre tento projekt bola predstava priesvitného zimného lesa. Množstvo textúr prírodného dreva a žuly ponorí diváka do prúdu plastických a vizuálnych dojmov príznakov prírody. Priemyselný typ zariadenia je zmäkčený farbami červenej a zelenej oxidovanej medi. Obchod je miestom príťažlivosti a komunikácie pre viac ako 2000 ľudí denne.

Voňavkárstvo

Nostalgia

Voňavkárstvo Tento projekt sa inšpiroval priemyselnou krajinou 60. až 70. rokov. Kovové konštrukcie vyrobené z ocele valcovanej za tepla vytvárajú realistickú intonáciu anti-utópie. Hrdzavý profilovaný list starých plotov vytvára atmosféru úplnej slobody prejavu. Otvorená technická komunikácia, ošúchané omietky a žulové dosky zvyšujú priemyslovú eleganciu interiéru šesťdesiatych rokov.

Interiérový Dizajn Penziónu

Barn by a River

Interiérový Dizajn Penziónu Projekt „Stodola pri rieke“ čelí výzve vytvorenia obývaného priestoru, založenej na ekologickom zapojení a navrhuje konkrétne miestne riešenie problému interpretretizácie architektúry a krajiny. Tradičný archetyp domu je privedený k asketizmu jeho foriem. Cedarový šindeľ strechy a zelené steny bridlice skrývajú budovu v tráve a kríkoch umelej krajiny. Za sklenenou stenou sa objaví skalnatá rieka.