Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Art Store

Kuriosity

Art Store Kuriosity zahŕňa online maloobchodnú platformu prepojenú s týmto prvým fyzickým obchodom, ktorá predstavuje výber módy, dizajnu, ručne vyrábaných výrobkov a umeleckých diel. Kuriosity je viac ako typický maloobchodný dom navrhnutý ako kurátorský zážitok z objavovania, keď sú výrobky na displeji doplnené ďalšou vrstvou bohatých interaktívnych médií slúžiacich na prilákanie a interakciu so zákazníkom. Ikonický displej okna Nekonečna v Kuriosity mení farbu, aby prilákal, a keď zákazníci kráčajú okolo, rozsvietia sa skryté produkty v rámčekoch za zdanlivo nekonečným skleneným portálom, ktorý ich vyzýva, aby vstúpili.

Budova So Zmiešaným Využitím

GAIA

Budova So Zmiešaným Využitím Gaia sa nachádza v blízkosti novo navrhovanej vládnej budovy, ktorá zahŕňa zastávku metra, veľké nákupné centrum a najdôležitejší mestský park v meste. Budova so zmiešaným využitím so sochárskym hnutím pôsobí ako kreatívny lákadlo pre obyvateľov kancelárií i bytových priestorov. Vyžaduje si to zmenenú synergiu medzi mestom a budovou. Rôzne programovanie aktívne zapája miestnu štruktúru po celý deň a stáva sa katalyzátorom toho, čo bude nevyhnutne čoskoro hotspotom.

Obchodná Kancelária

The Curtain

Obchodná Kancelária Dizajn tohto projektu má jedinečný prístup k použitiu Metal Mesh ako riešenia pre praktické a estetické účely. Priesvitné kovové pletivo vytvára vrstvu záclony, ktorá môže rozmazať hranicu medzi vnútorným a vonkajším priestorom - sivý priestor. Hĺbka priestoru vytvorená priesvitnou oponou vytvára bohatú úroveň priestorovej kvality. Leštená kovová sieťovina z nehrdzavejúcej ocele sa líši podľa rôznych poveternostných podmienok a rôznych denných období. Odraz a priehľadnosť oka s elegantnou krajinou vytvára pokojný čínsky štýl ZEN.

Bytový Dom

Boko and Deko

Bytový Dom Je to dom, ktorý umožňuje obyvateľom hľadať svoje vlastné miesto pobytu, ktoré sa zhoduje s ich emóciami, skôr než nastaviť miesto pobytu v bežných domoch, ktoré sú predurčené nábytkom. Podlahy rôznych výšok sú inštalované v dlhých tunelových priestoroch na severe a na juhu a niekoľkými spôsobmi prepojené, vytvorili bohatý vnútorný priestor. Výsledkom bude rôzne atmosférické zmeny. Tento inovatívny dizajn si zaslúži, aby bol vysoko ocenený tým, že uznáva, že prehodnocuje pohodlie doma a predstavuje nové problémy konvenčnému bývaniu.

Bistro Reštaurácia

Gatto Bianco

Bistro Reštaurácia Hravá zmes retro príbehov v tomto pouličnom bistre zahŕňajúcom rozmanité vybavenie ikonických štýlov: vinobranie milostné sedláčky Windsor, dánske retro kreslá, francúzske priemyselné stoličky a kožené barové stoličky Loft. Budova sa skladá z ošúchaných tehlových stĺpov pozdĺž okien s obrázkami, ktoré poskytujú rustikálne vibrácie v slnečnom prostredí a prívesky pod vlnitým kovovým stropom podporujú osvetlenie okolia. Umenie mačiatka, ktoré šliape po trávnikoch a behá sa schovávať pod stromom, priťahuje pozornosť, odráža farebné pozadie s textúrami dreva, živé a animované.

Historická Renovácia Budovy

BrickYard33

Historická Renovácia Budovy Na Taiwane, hoci existujú také prípady renovácie historických budov, má však historický význam, je to skôr uzavreté miesto, teraz otvorené pred všetkými. Môžete tu stolovať, môžete sa tu prejsť, vystúpiť tu, užiť si scenériu tu, počúvať hudbu tu, robiť prednášky, svadbu a dokonca aj dokončenú prezentáciu automobilov BMW a AUDI, s množstvom funkcií. Tu nájdete spomienky na staršie osoby, ktoré môžu byť aj mladšou generáciou na vytváranie spomienok.