Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mestské Sochy

Santander World

Mestské Sochy Santander World je verejné umelecké podujatie pozostávajúce zo skupiny sôch, ktoré oslavujú umenie a obklopujú mesto Santander (Španielsko) v rámci prípravy na majstrovstvá sveta v plachtení Santander 2014. Sochy sú vysoké 4,2 metra a sú vyrobené z oceľového plechu a každá z nich je vyrobená z oceľového plechu. z nich sú tvorení rôznymi vizuálnymi umelcami. Každá z týchto častí predstavuje koncepčne kultúru jedného z 5 kontinentov. Jeho zmyslom je predstaviť lásku a úctu ku kultúrnej rozmanitosti ako nástroj mieru prostredníctvom očí rôznych umelcov a ukázať, že spoločnosť víta rozmanitosť otvorenými zbraňami.

Názov projektu : Santander World, Meno dizajnérov : Jose Angel Cicero, Meno klienta : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Mestské Sochy

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.