Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Átrium

Sberbank Headquarters

Átrium Švajčiarska kancelária pre architektúru Evolution Design v spolupráci s ruským architektonickým štúdiom Architekti T + T navrhli priestranné multifunkčné átrium v novom firemnom sídle Sberbank v Moskve. Denné svetlo zaplavené predsieňové domy rozmanité priestory pre spoluprácu a kaviareň, pričom zasadená miestnosť v tvare diamantu je ústredným bodom vnútorného nádvoria. Zrkadlové odrazy, zasklená vnútorná fasáda a použitie rastlín dodávajú pocit priestrannosti a kontinuity.

Názov projektu : Sberbank Headquarters, Meno dizajnérov : Evolution Design, Meno klienta : Sberbank of Russia.

Sberbank Headquarters Átrium

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.