Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kníhkupectvo

Guiyang Zhongshuge

Kníhkupectvo S horskými chodbami a stalaktitovými jaskyniarskymi knižnicami predstavuje kníhkupectvo čitateľa do sveta krasovej jaskyne. Tím dizajnérsky tím prináša fantastický vizuálny zážitok a súčasne rozširuje miestne charakteristiky a kultúru do väčšieho počtu ľudí. Guiyang Zhongshuge bol kultúrnym prvkom a mestskou pamiatkou v meste Guiyang. Okrem toho tiež preklenuje priepasť kultúrnej atmosféry v Guiyangu.

Názov projektu : Guiyang Zhongshuge, Meno dizajnérov : Li Xiang, Meno klienta : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Kníhkupectvo

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.