Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

NISSAN Calendar 2013

Kalendár Nissan každý rok vyrába kalendár pod témou svojej značky „Vzrušenie na rozdiel od iných“. Verzia roku 2013 je naplnená očami a jedinečnými nápadmi a obrázkami ako výsledok spolupráce s tanečným maliarskym umelcom „SAORI KANDA“. Všetky obrázky v kalendári sú dielom umelca tanečného umenia SAORI KANDA. Svoju inšpiráciu, ktorú dal automobilka Nissan, zakomponovala do svojich obrazov, ktoré boli priamo nakreslené na horizontálnej záclone umiestnenej v štúdiu.

Názov projektu : NISSAN Calendar 2013, Meno dizajnérov : E-graphics communications, Meno klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalendár

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.