Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ohnivá Varná Súprava

Firo

Ohnivá Varná Súprava FIRO je multifunkčná a prenosná 5 kg varná súprava pre každý otvorený oheň. Rúra obsahuje 4 hrnce, pripevnené odnímateľné ku konštrukcii zásuvkových koľajníc s otočnou podperou na udržanie úrovne potravín. Takto sa FIRO dá ľahko a bezpečne použiť ako zásuvka bez rozliatia jedla, zatiaľ čo rúra leží v polovici ohňa. Hrnce sa používajú na varenie a jedenie a manipuluje sa s nimi pomocou príborového náradia, ktoré sa prichytáva na obidvoch stranách hrncov, aby ich za horúca prenášali do vreciek na tepelnú izoláciu. Zahŕňa aj prikrývku, ktorá je tiež taškou, ktorá drží všetko užitočné vybavenie.

Názov projektu : Firo, Meno dizajnérov : Andrea Sosinski, Meno klienta : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Ohnivá Varná Súprava

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.