Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obnova Prístaviska

Dongmen Wharf

Obnova Prístaviska Prístav Dongmen je miléniové prístavisko na materskej rieke Čengdu. V dôsledku posledného kola „obnovy starého mesta“ bola oblasť v podstate zbúraná a prestavaná. Projekt má predstaviť slávny historický obraz prostredníctvom zásahu umenia a nových technológií do mestskej kultúrnej pamiatky, ktorá v podstate zmizla, a aktivovať a znovu investovať dlhodobo spávajúcu mestskú infraštruktúru do mestskej verejnej sféry.

Názov projektu : Dongmen Wharf, Meno dizajnérov : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Meno klienta : Verge Creative Design.

Dongmen Wharf Obnova Prístaviska

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.