Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenský Stôl

Ska V29

Jedálenský Stôl Stôl z prírodného smrekovcového dreva z prírodného dreva, ktorý bol spracovaný pomocou numerických kontrolných prístrojov a skončil ručne, zvláštnosťou je tvar, ktorý pripomína polohu stromov, zbúraný búrkou Vaia, ktorá zasiahla Dolomity a predstavoval samotné osi dreveného smrekovca. Ručne leštený povrch robí povrch nepriehľadným a hladkým na dotyk a zvyšuje jeho žily a tvary. Základňa, vyrobená z práškovej ocele, predstavuje borovicový les pred búrkou.

Názov projektu : Ska V29, Meno dizajnérov : Ascanio Zocchi, Meno klienta : Teknodue gruop srl.

Ska V29 Jedálenský Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.