Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Horolezecká Veža

Wisdom Path

Horolezecká Veža Nefunkčná vodárenská veža bola vedením dielne rozhodnutá prestavať na lezeckú stenu. Byť najvyšším bodom okolo neho je dobre viditeľný mimo workshopu. Má malebný výhľad na jazero Senezh, dielenské územie a borovicový les. Po ukončení štúdia sa študenti zúčastňujú slávnostného lezenia na samotný vrchol veže, ktorý je pozorovacím bodom. Špirálový pohyb okolo veže je symbolom procesu získavania skúseností. Najvyšší bod je symbolom životnej skúsenosti, ktorá sa nakoniec premení na kameň múdrosti.

Názov projektu : Wisdom Path, Meno dizajnérov : Dmitry Kudinov, Meno klienta : Senezh Management Workshop.

Wisdom Path Horolezecká Veža

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.