Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Datovania Mobilnej Aplikácie

Flame

Datovania Mobilnej Aplikácie Vytváranie mobilnej aplikácie Flame, Wadoo. tím zameraný na to, aby aplikáciu zaujala pre používateľov. Tak, Wadoo. odborníci prišli s jednoduchou, ale príťažlivou funkciou výroby párov podľa hudobných preferencií. Táto funkcia poskytuje používateľom širšiu škálu príležitostí na interakciu s aplikáciou. Cieľová funkcia samozrejme zostáva stretávať sa s novými ľuďmi. Aby však bol tento proces pútavý, používateľ si môže vybrať pár na základe hudobných preferencií. Používatelia tak môžu začať komunikovať o záujmoch a chutiach vášho podielu na posli a prejsť na skutočný dátum.

Názov projektu : Flame, Meno dizajnérov : Artur Konariev, Meno klienta : Wadoo. Product Design Agency.

Flame Datovania Mobilnej Aplikácie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.