Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Návrh Záhrady A Záhrady

Shimao Loong Palace

Návrh Záhrady A Záhrady Pomocou primeranej organizácie krajiny, ktorá je prirodzeným a plynulým jazykom, sú nádvoria navzájom prepojené vo viacerých dimenziách, vzájomne prechádzajú a plynulo premieňajú. Pri šikovnom použití vertikálnej stratégie sa výškový rozdiel 4 metrov prevráti do jasu a črty projektu a vytvorí viacúrovňovú umeleckú, živú prírodnú záhradnú krajinu.

Názov projektu : Shimao Loong Palace, Meno dizajnérov : Beijing Miland International Landscape Planning and Design Co., Ltd. China, Meno klienta : Beijing Miland InternationalLandscape Planning andDesign Co., Ltd..

Shimao Loong Palace Návrh Záhrady A Záhrady

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.