Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Energetická Aktivácia Lávok

Solar Skywalks

Energetická Aktivácia Lávok Svetové metropoly - napríklad Peking - majú veľké množstvo lávok prechádzajúcich cez rušné dopravné tepny. Často sú neatraktívne a znižujú celkový dojem z miest. Dizajnérska myšlienka opláštenia lávok estetickými fotovoltickými modulmi vyrábajúcimi energiu a ich premena na atraktívne mestské miesta je nielen udržateľná, ale vytvára aj sochársku rozmanitosť, ktorá sa v očiach mesta stáva upútavkou. Nabíjacie stanice pre osobné automobily alebo elektrické bicykle pod lávkami využívajú slnečnú energiu priamo na mieste.

Názov projektu : Solar Skywalks, Meno dizajnérov : Peter Kuczia, Meno klienta : Avancis GmbH.

Solar Skywalks Energetická Aktivácia Lávok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.