Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Soulful

Bytový Dom Celý priestor je založený na pokoji. Všetky farby pozadia sú svetlé, sivé, biele atď. V záujme vyváženia priestoru sa v priestore objavujú niektoré vysoko nasýtené farby a niektoré vrstvené textúry, napríklad tmavo červená, napríklad vankúše s jedinečnými výtlačkami, napríklad kovové textúrované ozdoby. , Stávajú sa nádhernými farbami vo foyer a zároveň dodávajú priestoru primerané teplo.

Názov projektu : Soulful , Meno dizajnérov : Sha Lu, Meno klienta : MULU .

Soulful  Bytový Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.