Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prémiová Značka Pre Deti

Lady Already

Prémiová Značka Pre Deti Luxusné dievčenské úplety sú vyrobené iba z najlepších kašmírových a vlnených priadzí pochádzajúcich z najlepších svetových výrobcov. Tvorca verí, že každé mladé dievča je vynikajúce a potrebuje špeciálne prostredie, aby žiarilo a vyvolalo radosť z iskry. S nadšením pracuje na tom, aby sa ubezpečila, že vaša vzácna drobná dáma sa v jej novom úplete cíti úžasne. Vždy robí to najlepšie, čo vytvára perfektné oblečenie na vyjadrenie štýlu a individuality vašej malej dámy. Vďaka úpletu sa dievčatá cítia báječne lásky, starostlivosti a trocha mágie v každom stehu mäkkého a hodvábneho luxusného úpletu.

Názov projektu : Lady Already, Meno dizajnérov : Elena Starostina, Meno klienta : Elena Starostina.

Lady Already Prémiová Značka Pre Deti

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.