Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kapsula

Wildcook

Kapsula Wild Cook kapsula je kapsula s rôznymi prírodnými ingredienciami a je určená na fajčenie jedla a na vytváranie rôznych chutí a vôní. Väčšina ľudí verí, že jedinou cestou, ako pripraviť údené jedlo, je spálenie rôznych druhov dreva. Pravda však je, že môžete svoje jedlo údiť množstvom materiálov a vytvoriť úplne novú chuť a vôňu. Dizajnéri si uvedomili rozdiely v chuti po celom svete, a preto je tento dizajn úplne flexibilný, pokiaľ ide o použiteľnosť v rôznych regiónoch. Tieto kapsuly sa dodávajú v zmiešaných a jednotlivých zložkách.

Názov projektu : Wildcook, Meno dizajnérov : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Meno klienta : Creator studio.

Wildcook Kapsula

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.