Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

good morning original calendar 2011 - Zoo

Kalendár ZOO je papierová súprava na výrobu šiestich zvierat, z ktorých každé slúži ako dvojmesačný kalendár. Vychutnajte si zábavný rok so svojou „malou zoo“!

Názov projektu : good morning original calendar 2011 - Zoo, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Kalendár

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.