Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Riadiace Centrum

Functional Aesthetic

Riadiace Centrum Výzvou pri navrhovaní tohto letiskového riadiaceho centra je efektívne prispôsobenie husto vybavených technických priestorov, obmedzenie logistického rušenia neočakávanými udalosťami a nakoniec zefektívnenie činnosti riadiaceho centra. Priestor pozostáva z 3 funkčných oblastí: Zóna denného riadenia a prevádzky, kancelária manažéra prevádzky a zóna núdzového riadenia. Hlavný strop a extrudované hliníkové stenové panely sú výraznými architektonickými prvkami, ktoré tiež uspokojujú požiadavky na priestor, pokiaľ ide o akustiku, osvetlenie a klimatizáciu.

Názov projektu : Functional Aesthetic, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Riadiace Centrum

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.