Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Písací Stôl Prestaviteľný Na Posteľ

1,6 S.M. OF LIFE

Písací Stôl Prestaviteľný Na Posteľ Hlavnou myšlienkou bolo komentovať skutočnosť, že náš život sa zmenšuje, aby sa zmestili do stiesneného priestoru našej kancelárie. Nakoniec som si uvedomil, že každá civilizácia môže mať veľmi odlišné vnímanie vecí v závislosti od svojho sociálneho kontextu. Napríklad, tento stôl by sa mohol použiť na siestu alebo na niekoľko hodín spánku v noci v tých dňoch, keď sa niekto snaží dodržať termíny. Projekt bol pomenovaný podľa rozmerov prototypu (dĺžka 2,00 metra a šírka 0,80 metra = 1,6 sm) a skutočnosť, že práca v našom živote zaberá čoraz viac miesta.

Názov projektu : 1,6 S.M. OF LIFE, Meno dizajnérov : Athanasia Leivaditou, Meno klienta : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Písací Stôl Prestaviteľný Na Posteľ

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.