Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelária

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS

Kancelária Pri využití štrukturálnych a formalistických vlastností sadrokartónu sa biela sivá rozvíja na sivom pozadí. Biele čiary sú vytvorené tak, aby slúžili rôznym funkciám interiéru (knižnica, osvetlenie, úschovňa CD, police a písacie stoly). Tento koncept vychádza z filozofie holistického dizajnu a existujú aj vplyvy teórie chaosu.

Názov projektu : STUDIO NL CONTROLLED CHAOS, Meno dizajnérov : Athanasia Leivaditou, Meno klienta : ATHANASIA LEIVADITOU (STUDIO NL) - www.studionl.com.

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS Kancelária

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.