Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pláštenka

UMBRELLA COAT

Pláštenka Tento pláštenka je kombináciou nepremokavého kabátu, dáždnika a nepremokavých nohavíc. V závislosti od poveternostných podmienok a množstva dažďa sa dá nastaviť na rôzne úrovne ochrany. Jeho jedinečnou vlastnosťou je to, že kombinuje pláštenka a dáždnik do jednej položky. S „dáždnikovým plášt'nikom“ máte voľné ruky. Tiež môže byť ideálny pre športové aktivity, ako je jazda na bicykli. Okrem toho v preplnenej ulici nenarazíte na ďalšie dáždniky, pretože dáždnik sa tiahne nad vaše plecia.

Názov projektu : UMBRELLA COAT, Meno dizajnérov : Athanasia Leivaditou, Meno klienta : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Pláštenka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.