Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Košelové Balenie

EcoPack

Košelové Balenie Toto košelové balenie sa od seba odlišuje od konvenčných obalov bez použitia plastov. Použitím existujúceho toku odpadu a výrobným procesom je tento produkt nielen veľmi jednoduchý na výrobu, ale je tiež veľmi ľahko likvidovateľný, primárny materiál kompostovaný na nič. Produkt môže byť najprv lisovaný a potom identifikovaný značkou spoločnosti pomocou vysekávania a tlače, aby sa vytvoril jedinečný štrukturálny produkt, ktorý vyzerá a cíti sa veľmi odlišne a zaujímavo. Estetika a používateľské rozhranie sa považovali za rovnako dôležité ako udržateľnosť produktu.

Názov projektu : EcoPack, Meno dizajnérov : Liam Alexander Ward, Meno klienta : Quantum Clothing.

EcoPack Košelové Balenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.