Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
47-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd

Triump

47-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd Inšpiráciou sú konštruktivistické prístupy stimulujúce pocity štíhlosti, upravené hrany. Dizajnér chcel vyživiť hmatové a vizuálne zmysly divákov ilúziami vytvorenými z rôznych materiálov, ako sú sklo, plech, chrómované povrchy a biele svetlo.

Názov projektu : Triump, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : .

Triump 47-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.