Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
42-Palcová Televízia Vedená Bms

Agile

42-Palcová Televízia Vedená Bms AGILE LED TV je navrhnutá tak, aby zdôrazňovala obraz na obrazovke použitím úzkeho rámu a zachytila trend televízie s tenkým vzhľadom. Ostrosť na tenkom okraji okolo obrazovky poskytuje rôzne odrazy a žiarenie svetla na povrchu, čo vedie k ľahkosti dizajnu. Toto tiež ovplyvňuje dizajn televízneho stojana. Kovové povrchové úpravy s mate-plastovými nohami a polopriehľadným krkom na nohách sa s televízorom vykonávajú rovnako. Prispôsobiteľnou súčasťou AGILE sú priehľadné šošovky vo farbách.

Názov projektu : Agile, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : .

Agile 42-Palcová Televízia Vedená Bms

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.