Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dom

Geometry Space

Dom Tento projekt je vilovým projektom nachádzajúcim sa v [SAC Beigan Hill International Arts Centre] na predmestí Šanghaja. V obci sa nachádza umelecké centrum, ktoré poskytuje množstvo kultúrnych aktivít, vila môže byť v kancelárii alebo štúdiu alebo doma. , tento model je priamo pri jazere. Zvláštnosťou budovy je vnútorný priestor bez stĺpov, ktorý dáva najväčšej variabilite a kreativite v dizajne vnútornému priestoru, ale aj kvôli voľnosti a variabilite priestoru, vnútornej štruktúre, technike navrhovania je variabilnejšia, rozšíriteľná geometria Vytvára vnútorný priestor, tiež v súlade s tvorivými nápadmi, ktoré sleduje [Art Center]. Rozdelený typ konštrukcie a hlavné schodisko sú uprostred vnútorného priestoru, zatiaľ čo ľavá a pravá strana sú delené schodiská, takže spolu päť rôznych vnútorných schodišťových priestorov spája priestor.

Názov projektu : Geometry Space, Meno dizajnérov : Kris Lin, Meno klienta : Shanghai SHENG QING Real Estate Development Company Limited.

Geometry Space Dom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.