Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zásuvka, Stolička A Písací Stôl Combo

Ludovico Office

Zásuvka, Stolička A Písací Stôl Combo Rovnako ako v prípade hlavného nábytku Ludovico, aj táto kancelárska verzia obvioulsy má rovnaký princíp, ako je skryť celú stoličku v zásuvke bez toho, aby si ju stolička nevšimla, a mala by sa považovať za súčasť hlavného nábytku. Väčšina z nich si bude myslieť, že stoličky sú o pár zásuviek viac. Až keď sa odtiahneme dozadu, uvidíme stoličku, ktorá doslova vychádza z takého preplneného priestoru naplneného zásuvkami. Inšpirácia vo veľkej miere prišla z návštevy Pittamigliovej kasty a všetkých jej symbolických, skrytých odkazov, ako aj skrytých a nečakaných dverí alebo plných miestností.

Názov projektu : Ludovico Office, Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : Sibille.

Ludovico Office Zásuvka, Stolička A Písací Stôl Combo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.