Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skrinka

Deco

Skrinka Jedna skrinka visela nad druhou. Veľmi jedinečný dizajn, ktorý umožňuje, aby nábytok nevyplnil priestor, pretože krabice nestoja na podlahe, ale sú zavesené. Je to veľmi výhodné na použitie, pretože škatule boli rozdelené skupinami, a tým bude pre používateľa veľmi pohodlné. K dispozícii je farebná variácia materiálov.

Názov projektu : Deco, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

Deco Skrinka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.