Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Identita Značky, Stratégie Značky

babyfirst

Identita Značky, Stratégie Značky JV medzi zahraničnými a čínskymi subjektmi, ktoré maloobchodujú s výrobkami starostlivosti o dieťa dovážanými na domácom trhu na čínskom pevnine. Dizajn plynule kombinuje západné a čínske, súčasné a tradičné, kultúrne a sociálne relevantné prvky. je to čínska tradícia, keď sa novorodenci narodia do červeného oblečenia alebo oblečenia, aby dieťaťu priniesli veľa šťastia (červená farba šťastia). cumlík je zreteľne západný. tento dizajn sprostredkuje úsilie o modernitu pri rešpektovaní tradícií. Zachytávame aj to, ako sú deti hodnotené vzhľadom na politiku „jedného dieťaťa“ v Číne.

Názov projektu : babyfirst, Meno dizajnérov : brian LAU lilian CHAN, Meno klienta : .

babyfirst Identita Značky, Stratégie Značky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.