Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenská Stolička

'A' Back Windsor

Jedálenská Stolička Masívne tvrdé drevo, tradičné stolárske výrobky a moderné strojové vybavenie vylepšujú stoličku Windsor. Predné nohy prechádzajú cez sedadlo a stávajú sa kráľom a zadné nohy siahajú až po hrebeň. Vďaka triangulácii toto silné prevedenie vyrovnáva sily kompresie a napätia s maximálnym vizuálnym a fyzickým efektom. Mliečna farba alebo číry olejový povrch zachovávajú udržateľnú tradíciu stoličiek Windsor.

Názov projektu : 'A' Back Windsor , Meno dizajnérov : Stoel Burrowes, Meno klienta : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Jedálenská Stolička

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.