Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlo

Vortex

Umývadlo Cieľom návrhu vírenia je nájsť novú formu, ktorá ovplyvňuje prietok vody v umývadlách, aby sa zvýšila ich účinnosť, prispelo k používateľskej skúsenosti a zlepšili sa ich estetické a semiotické vlastnosti. Výsledkom je metafora odvodená z idealizovaného vírového tvaru, ktorý označuje odtok a prietok vody, ktorý vizuálne označuje celý objekt ako funkčné umývadlo. Táto forma v spojení s vodovodným kohútikom vedie vodu do špirálovej cesty, ktorá umožňuje rovnaké množstvo vody pokryť viac pôdy, čo vedie k zníženej spotrebe vody na čistenie.

Názov projektu : Vortex, Meno dizajnérov : Deniz Karasahin, Meno klienta : Dk design.

Vortex Umývadlo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.