Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Luxusný Showroom

Scotts Tower

Luxusný Showroom Scotts Tower je popredný bytový dom v centre Singapuru, ktorého cieľom je uspokojiť dopyt po vysoko prepojených a vysoko funkčných rezidenciách v mestských oblastiach rastúcim počtom podnikateľov z domova a mladých odborníkov. Aby sme dokázali predstavu, že architekt - van van Berkel z UNStudio - mal „zvislé mesto“ so zreteľnými zónami, ktoré by sa normálne horizontálne rozširovali cez mestský blok, navrhli sme vytvoriť „priestory v priestore“, kde sa priestory môžu transformovať ako vyzval na rôzne situácie.

Názov projektu : Scotts Tower, Meno dizajnérov : Constance D. Tew, Meno klienta : Creative Mind Design.

Scotts Tower Luxusný Showroom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.