Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

The Monroe Chair

Kreslo Pozoruhodná elegancia, jednoduchosť v myšlienke, pohodlná, navrhnutá s ohľadom na udržateľnosť. Stolička Monroe je pokusom o výrazné zjednodušenie výrobného procesu výroby kresla. Využíva potenciál CNC technológií na opakované vystrihnutie plochého prvku z MDF, tieto prvky sa potom rozložia okolo stredovej osi a vytvoria zložito zakrivené kreslo. Zadná noha postupne morfuje do operadla a lakťová opierka do prednej nohy, čím vytvára zreteľnú estetiku úplne definovanú jednoduchosťou výrobného procesu.

Názov projektu : The Monroe Chair, Meno dizajnérov : Alexander White, Meno klienta : .

The Monroe Chair Kreslo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.