Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výletná Jachta

WAVE CATAMARAN

Výletná Jachta Keď sme v nepretržitom pohybe uvažovali o mori ako o svete, vzali sme „vlnu“ ako jej symbol. Vychádzajúc z tejto myšlienky sme modelovali línie trupov, ktoré sa zdajú zlomiť na prove. Druhým prvkom v rámci myšlienky projektu je koncept životného priestoru, ktorý sme chceli nakresliť v určitej kontinuite medzi interiérom a exteriérom. Prostredníctvom veľkých sklenených okien získame výhľad takmer na 360 stupňov, čo umožňuje vizuálnu kontinuitu s vonkajšou stranou. Prostredníctvom veľkých presklených dverí sa život vo vnútri premieta nielen do vonkajších priestorov. Arch. Visintin / Arch. Foytik

Názov projektu : WAVE CATAMARAN, Meno dizajnérov : Roberta Visintin, Meno klienta : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Výletná Jachta

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.