Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Baboor Dawar Line

Stôl V snahe prekročiť hranice normality a trvalého pokusu o spojenie historického egyptského dedičstva s modernými dizajnovými prostriedkami prezentovanými v materiáloch a povrchových úpravách sa tento osobitý kúsok „Baboor“ inšpiroval tradičným „kachlom Primus“, ktorý je povinným vybavením pre viac ako storočie a stále sa hojne využíva vo vidieckych oblastiach. Je to pripomienka jednej z mnohých položiek, ktoré boli kedysi prestížnou komoditou a ako čas plynul, zatienila zánik do staroveku. Akákoľvek položka môže byť majstrovským dielom, ktorý bol kedysi videný s umeleckou víziou.

Názov projektu : Baboor Dawar Line, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Stôl

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.