Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstava A Obchod S Osvetlením

Light Design Center Speyer, Germany

Výstava A Obchod S Osvetlením Showroom nového svetelného centra Speyer, ktorý sa nachádza v budove továrne, mal byť navrhnutý ako výstavný priestor, konzultačný priestor a miesto stretnutia. Tu sa mal vytvoriť synergický efekt vytvárajúci rám pre všetky najnovšie svetelné trendy, technológie a svetelné návrhy. Jeho prepracovanou štruktúrou bolo vybudovať chrbticu celej svetelnej výstavy, ale zároveň nikdy nemalo zatieniť prioritu osvetlených objektov, ktoré majú byť vystavené. Na tento účel si príroda vytvorila zjednocujúci tvar ako inšpiráciu: „twister“, prírodný fenomén s neviditeľnými silami ...

Názov projektu : Light Design Center Speyer, Germany, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany Výstava A Obchod S Osvetlením

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.