Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inšpirované novými technológiami a pomôckami pre alternatívne formy komunikácie, ktoré nás harmonicky spája s jeho bezplatnými formami listov. Inšpirovaný iPadom a navrhnutý v štetcoch, je vyjadrený v jedinečnom štýle písania. Obsahuje angličtinu, gréčtinu a azbuku a podporuje viac ako 70 jazykov.

Názov projektu : Red Script Pro typeface, Meno dizajnérov : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Meno klienta : .

Red Script Pro typeface Písmo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.