Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Keramická Dlažba

eramosa

Keramická Dlažba Eramosa: Mužský ... Rad s prírodnými a teplými farebnými odtieňmi, obsahuje jemný a príjemný kontrast a vďaka širokému rozsahu použitia vrhá svetlo na rôzne možnosti. Séria, ktorá zachováva prirodzenosť až do posledného bodu, s jemnozrnnou priehľadnou stenou 21 x 63 a 40 x 40 rozmerov podlahových dlaždíc vyrobených, upravených a stelesňujúcich všetky výhody digitálnej technológie. Dekory Edera a Leaf s rozmermi 21x63 zvyšujú dynamiku jednoduchosti série.

Názov projektu : eramosa, Meno dizajnérov : Bien Seramik Design Team, Meno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Keramická Dlažba

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.