Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňová Súprava

FRACTURE

Kúpeľňová Súprava Unikátny štýl keramickej sanitárnej keramiky, pozoruhodný dizajn línií zo zlomeného skla Komentár Deconstructivism ... Fracture Rozpad celistvosti komponentov štruktúry, hry na povrchoch, aby sa geometrické prvky, ako sú exteriéry výrobkov, a pohybujúce sa dekonštruktivistické štýl založený na séria ako príklad fraktúry Bien sa stretol s jednou z najpozoruhodnejších sérií.

Názov projektu : FRACTURE, Meno dizajnérov : Bien Seramik Design Team, Meno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Kúpeľňová Súprava

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.